Mesaj
Stimați oaspeți! Stimați părinți! Stimați colegi! Dragi elevi! Acest început de an școlar își deschide porțile pentru două generații: a elevilor de clasa I dar
Stimați oaspeți! Stimați părinți! Stimați colegi! Dragi elevi! Acest început de an școlar își deschide porțile pentru două generații: a elevilor de clasa I dar
În anul şcolar 2015-2016 simularea Evaluării Naţionale se va desfăşura în perioada 22-24 februarie pentru elevii clasei a VIII-a. ANUNȚ Luni, 22